Freaks Zone

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Freaking Out XD


3 posters

    Последната книга, която прочетохте

    MimS
    MimS
    Admin


    Брой мнения : 339
    Join date : 18.04.2009
    Age : 32
    Местожителство : Наоколо

    Последната книга, която прочетохте Empty Последната книга, която прочетохте

    Писане  MimS Вто Апр 21, 2009 8:50 pm

    Vampireville
    Kpuc
    Kpuc
    Moderator


    Брой мнения : 341
    Join date : 20.04.2009
    Age : 33
    Местожителство : Ibiza Island

    Последната книга, която прочетохте Empty Re: Последната книга, която прочетохте

    Писане  Kpuc Вто Апр 21, 2009 9:32 pm

    Само толкова ли заслужава тази книга Laughing
    ki6i
    ki6i


    Брой мнения : 90
    Join date : 21.04.2009
    Age : 33

    Последната книга, която прочетохте Empty Re: Последната книга, която прочетохте

    Писане  ki6i Вто Апр 21, 2009 9:34 pm

    А Dance with a Vampire кога ще я прочетеш за теб я превеждам (rofl)

    Иначе "Шоколадов Рай"

    Последната книга, която прочетохте Zx500_532473

    Това е малко за книгата:

    Знаете ли кое е съвършеното лекарство срещу главоболие, сексуален глад и депресия? Шоколадът, разбира се, бял, млечен или натурален – топящ се в устата – божествен шоколад. Или поне така мислят Луси Ломбард и нейните приятелки - Отъм, Надя и Шантал.

    Когато някоя от тях се нуждае от “спешна помощ”, те се събират в тайното си убежище кафене “Шоколадов рай”. Там обсъждат или гаджето, което изневерява и обещава да се промени, или шефа, който не спира да флиртува, или съпруга, който непрекъснато залага на хазарт, или брака, останал без любов – все поводи за поглъщане на ударни дози шоколад.

    Защото:

    * Обвързването с шоколада не е опасно
    * Удоволствието е гарантирано дори когато шоколадът е омекнал
    * Шоколадът няма да разсърди, ако го захапят твърде силно…



    "Poмaнът "Шoкoлaдoв paй" e кaтo съвъpшeнaтa кутия с шoкoлaдoви бoнбoни – в нeя имa и гpexoвнo изкушeниe, и нaслaдa, нo всичкo минaвa тoлкoвa нeусeтнo… Eднoвpeмeннo искaш дa спpeш, зa дa нe дoйдe пpeкaлeнo бъpзo кpaят, a същo тaкa и дa пoгълнeш всички бoнбoни (пapдoн – стpaници!) нaвeднъж.
    Изключитeлнo дoбpe нaписaнa истopия зa живoтa, любoвтa и вeчнaтa нeoбxoдимoст – и oт дoбpи пpиятeли, и oт xубaв шoкoлaд."
    Пъблишepс Уикли
    Kpuc
    Kpuc
    Moderator


    Брой мнения : 341
    Join date : 20.04.2009
    Age : 33
    Местожителство : Ibiza Island

    Последната книга, която прочетохте Empty Re: Последната книга, която прочетохте

    Писане  Kpuc Вто Апр 21, 2009 9:36 pm

    Като прочетах подзаглавието на книгата " Преди да започнете да четете,уверете се, че имате достатъчно шоколад до себе си " Се сещам, че последно време Мимс яде много шоколад, явно този роман не е за мен ! :face:
    ki6i
    ki6i


    Брой мнения : 90
    Join date : 21.04.2009
    Age : 33

    Последната книга, която прочетохте Empty Re: Последната книга, която прочетохте

    Писане  ki6i Вто Апр 21, 2009 9:38 pm

    А ти какво за последно чете? Smile
    Kpuc
    Kpuc
    Moderator


    Брой мнения : 341
    Join date : 20.04.2009
    Age : 33
    Местожителство : Ibiza Island

    Последната книга, която прочетохте Empty Re: Последната книга, която прочетохте

    Писане  Kpuc Вто Апр 21, 2009 9:41 pm

    Аз да ти кажа честно не съм по четенето, може би някой виц съм прочел последно... Което не е много добре за мен, но просто нямам време за четене... Blush
    MimS
    MimS
    Admin


    Брой мнения : 339
    Join date : 18.04.2009
    Age : 32
    Местожителство : Наоколо

    Последната книга, която прочетохте Empty Re: Последната книга, която прочетохте

    Писане  MimS Вто Апр 21, 2009 10:58 pm

    Kpuc написа:Като прочетах подзаглавието на книгата " Преди да започнете да четете,уверете се, че имате достатъчно шоколад до себе си " Се сещам, че последно време Мимс яде много шоколад, явно този роман не е за мен ! :face:

    мдам, без сладко не минавам, но това е извън темата, а по-късно ще сложа инфо, защото нямам време в момента Crying or Very sad
    Kpuc
    Kpuc
    Moderator


    Брой мнения : 341
    Join date : 20.04.2009
    Age : 33
    Местожителство : Ibiza Island

    Последната книга, която прочетохте Empty Re: Последната книга, която прочетохте

    Писане  Kpuc Вто Апр 21, 2009 11:03 pm

    Мисля, че вече имаш време Последната книга, която прочетохте 190m

    Sponsored content


    Последната книга, която прочетохте Empty Re: Последната книга, която прочетохте

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Пет Май 17, 2024 4:20 pm